مشاوره سئو سایت؛ حرفه ای و کاربردی

مشاوره سئو

مشاوره سئو همان راه حلی است که برای افزایش فروش در کسب و کار خود به دنبال آن هستید. راه حلی که به شما کمک می کند در صفحه نتایج گوگل دیده شوید و مشتریانتان را چند برابر کنید.

در دنیایی که همه به ارزش بودن در صفحه اول گوگل پی برده اند صرف داشتن سایت برای رسیدن به جایگاه بالا در نتایج گوگل، افزایش رتبه سایت و در نتیجه رونق کسب و کارتان کافی نیست.

مشاوره سئو حرفه ای

شما در این دوی ماراتن رقابت سختی را در پیش دارید زیرا رقبای شما نیز اهمیت سئو و بهینه سازی سایت را می دانند و کسی در این رقابت برنده است که جزئیات بیشتری از این مسیر را می داند و به سراغ متخصصی می رود که در این کار تجربه و مهارت دارد.

تمام پلتفرم هایی که مشاوره سئو سایت حرفه ای انجام شده


 • وردپرس
 • ووکامرس
 • مشاوره سئو سایت های بزرگ فروشگاهی اختصاصی
 • Drupal
 • شاپفا
 • پرستاشاپ
 • و هر سیستم مدیریت محتوای اختصاصی

مشاوره سئو حرفه ای دقیقا مناسب شماست اگر:

 • صاحب کسب و کاری هستید و نمی دانید برای قرار گرفتن در رتبه های برتر صفحه نتایج گوگل از کجا شروع کنید و چه استراتژی را دنبال کنید.
 • کالا یا خدماتی دارید که نسبت به رقبایتان بهتر است اما گمنام هستید و باید بیشتر دیده شوید و چه راهی بهتر از سئو!
 • سایتتان قبلاً رتبه خوبی در نتایج جستجو داشته اما ناگهان با افت رتبه مواجه شده اید و نمی دانید چطور باید به رتبه قبلی برگردید.
 • در کلمات کلیدی مورد نظرتان رتبه بالایی در گوگل دارید، اما میزان فروش و مشتریان کمی دارید. (افزایش نرخ تبدیل)

به طور کلی اگر به دنبال تحولی در کسب و کار خود هستید جای درستی آمده اید. ما به شما کمک می کنیم سبک جدیدی از تجارت را تجربه کنید.

مشاوره سئو چیست؟

سئو یک ابزار قدرتمند است و به تمام روش هایی گفته می شود که برای بهینه سازی سایت بر اساس الگوریتم ها و قوانین مورد نظر گوگل یا سایر موتورهای جستجو استفاده می شود.

با گسترش شبکه های مجازی و کسب و کارهای اینترنتی مدیران و صاحبان این کسب و کارها بیشتر از گذشته به اهمیت بهینه سازی سایت پی برده اند تا آنجا که در کنار هر مدیر موفقی در یک مجموعه تجاری، یک مشاور سئو قرار دارد که در پیشبرد اهداف مجموعه و کسب درآمد بالاتر نقش مهمی ایفا می کند.

هر چند اولین هدف سئو به دست آوردن رتبه بالاتر برای کسب و کار شما در نتایج گوگل است اما هدف نهایی قطعا ایجاد ارتباط بهتر با مخاطبان، جذب مشتریان واقعی و وفادار و افزایش فروش است. در اینجاست که اهمیت فرایند سئو مشخص می شود و نقش یک مشاور سئوی حرفه ای پررنگ می گردد.

مشاور سئو چه نقشی در رونق کسب و کار من دارد؟

تفاوتی نمی کند که شما صاحب تجارتی هستید یا محصولی را تولید می کنید و یا خدماتی ارائه می دهید. حتما به این نتیجه رسیده اید که دیگر مدل سنتی کسب و کار، شما را به جایی نمی رساند.

برای رسیدن به موفقیت باید به دنیای مجازی بپیوندید و بر امواج پر تلاطم شبکه های مجازی سوار شوید.

 

اولین قدم طراحی یک سایت خوب با زیر بنای دقیق و محکم و ظاهری زیبا است که در آن محصولات یا خدماتتان را به خوبی معرفی کنید. اما این هم کافی نیست.

شما نیاز دارید سایتتان دیده شود و مخاطبان و مشتریان وارد سایت شما شوند. بهترین راهکار برای دیده شدن، بهینه سازی سایت و کسب رتبه بالا در موتور جستجوی گوگل است.

اما حتی رسیدن به رتبه اول گوگل هم پایان راه نیست. رقبای شما بیکار ننشسته اند. آنها هم به دنبال تصاحب جایگاه بالاترند. پس اگر می خواهید عقب نمانید و همیشه رتبه خود را در گوگل حفظ کنید باید از یک مشاور سئو کمک بگیرید.

 

✔ مشاور سئو به شما کمک می کند تا یک نقشه راه داشته باشید؛ بدانید از کجا باید شروع کنید و چگونه قدم به قدم به نتیجه دلخواهتان برسید و هر روز اهداف خود را گسترش دهید.

✔ مشاور سئو شما را راهنمایی می کند تا رتبه سایت خود را در گوگل بالا ببرید و نرخ تبدیل خود را ارتقا دهید.

✔ مشاور سئو روش هایی را به شما پیشنهاد می کند که به وسیله آنها ترافیک و بازدید سایت خود را چند برابر کنید و به طرز شگفت انگیزی تجارت خود را رونق دهید.

 

این نکته را هم در نظر داشته باشید که همیشه برای گرفتن نتیجه عالی باید به سراغ حرفه ای ها بروید.

آنچه شما به آن نیاز دارید یک مشاور سئوی کاربلد است که در این کار تخصص دارد در غیر این صورت اگر استراتژی بدی را پیش بگیرید ممکن است وب سایت شما برای همیشه در لیست سیاه موتورهای جستجو قرار بگیرد.

 

درخواست مشاوره سئو سایت و کسب و کار

برای درخواست مشاوره فرم زیر را به دقت تکمیل نمایید