آموزش بازاریابی اینترنتی

چرا بازاریابی اینترنتی؟

آموزش بازاریابی اینترنتی به شما یاد خواهد داد که چگونه محصولات خود را در سطح اینترنت انتشار دهید،‌ چگونه مشتریان آن محصول را جذب کنید و به چه صورت محصولتان را به مخاطب بفروشید.

ما با استفاده از بازاریابی دیجیتال و استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می‌توانیم اطلاعات مشتریان را بدست آوریم و با استفاده از آن‌ها، محصولات خود را به فروش برسانیم.

در جهان امروز، این نوع بازاریابی آنچنان پیشرفت کرده است که روش‌های بازاریابی سنتی را دگرگون ساخته و مردم را به بازاریابی آنلاین حرکت داده است.

برای شروع بازاریابی آنلاین می‌توانید از آموزش بازاریابی اینترنتی رایگان موجود در وبین سئو استفاده کنید تا از دنیای مدرن مارکتینگ عقب نمانید، علم خود را به راحتی و رایگان گسترده‌تر کنید و کسب و کارتان را نیز در فضای آنلاین گسترش دهید و به موفقیت برسانید.

آموزش بازاریابی اینترنتی - آموزش بازاریابی دیجیتال - آموزش دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی عصبی چیست
۱۴۰۰/۰۴/۲۴
بازاریابی عصبی چیست؟ در سال های اخیر به دلیل پیچیده تر شدن رفتار مصرف کننده ها، بازاریابی هم سخت تر شده و علم بازاریابی را با علم عصب شناسی تلفیق کرده ...
کسب درآمد با گوشی
۱۴۰۰/۰۳/۲۴
کسب درآمد با گوشی به یک حقیقت هیجان‌انگیز در دنیای دیجیتال امروزی تبدیل شده است. شاید تا چند سال پیش درآمدزایی آن هم تنها با یک گوشی موبایل، یک شوخی ب ...
سه مرحله اساسی بازاریابی محتوا
۱۴۰۰/۰۳/۰۸
سه گام اساسی در بازاریابی محتوا را باهم بررسی کنیم: نسبت به محتوا آگاه باشید! تجربه و تخصص خود را منتشر کنید! با داستان جذاب خود الهام بخش دیگران باشی ...

به احتمال زیاد تا قبل از اینکه متن بالا را بخوانید و نکاتی در رابطه با آموزش بازاریابی اینترنتی فرا بگیرید، فکر می‌کردید که بازاریابی اینترنتی یعنی فعالیت در سایت یا شبکه‌های اجتماعی،‌ ولی نه این جنین نیست! به هرگونه جذب و تبلیغات مستقیم و غیر مستقیم در فضای آنلاین برای جذب مشتری را بازاریابی دیجیتال یا همان اینترنتی می‌گویند.

بازاریابی کسب و کار اینترنتی چه کمکی به ما می‌کند؟

همانطور که اشاره کردیم، بازاریابی کسب و کار اینترنتی شما در فضای آنلاین به موارد مختلفی بستگی دارد، موفقیت این نوع بازاریابی به استراتژی شما، محتوای شما، تبلیغات و… متصل است؛ پس برای اینکه بتوانید از بازاریابی برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید تا مشتری‌های زیادی را جذب کنید باید اصول و راه و روش را به درستی پشت‌سر بگذارید.

مطالعه و مشاهده‌ی آموزش بازاریابی آنلاین به شما کمک می‌کند که چگونه در فضای آنلاین به پول برسید! پس دریغ نکنید! همین حالا مطالعه‌ی حرفه‌ای خود را در زمینه‌ی فروش اینترنتی شروع کنید تا از این راه عقب نمانید

آموزش بازاریابی و فروش اینترنتی

مزایای بازاریابی اینترنتی

زمانی که شما در رابطه با آموزش صفر تا صد بازاریابی اینترنتی جستجو می‌کنید، وسعت این موضوع را درک می‌کنید که بازاریابی در فضای آنلاین به چه میزان گسترده است.

بازاریابی دیجیتال مزایای مختلفی دارد، بیایید باهم نگاهی به این موارد بیاندازیم.

 • دسترسی سریع و آسان

پیشرفت فضای وب باعث شده است که کاربران موجود در اینترنت با چند کلیک به خواسته‌ی خود برسند و خدمات یا محصول مد نظرشان را خریداری کنند.

 • بررسی رفتار مشتری و پرسونا مخاطب

در آموزش دیجیتال مارکتینگ اساتید مختلف خواهید دید که چقدر این موضوع در بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد از آن اهمیت دارد. شما اگر بتوانید کاربران را تحلیل رفتاری کنید و از پرسونای آن‌ها مانند سن، علاقه، جنسیت، مکان و… باخبر شوید، با ابزارهای مختلف و تقسیم کاربران موفق خواهید شد که به کاربران مختلف طبق علاقه‌شان،‌ آن چیزی که دوست دارند را پیشنهاد دهید.

 • تحلیل و اندازه‌گیری

ما با استفاده از تحلیل و اندازه‌گیری رفتار کاربران می‌توانیم مشتریان خود را بدست بیاوریم، چگونه؟ با داده‌هایی که از ابزارهای متعدد بدست میاوریم کاربران را به آنجایی که می‌خواهیم هدایت می‌کنیم؛ در نتیجه درصد فروشمان افزایش خواهد یافت.

 • هزینه‌های کم‌تر نسبت به بازاریابی سنتی

نیاز به توضیح خاصی نیست، این موضوع یکی از نکات بسیار مثبت بازاریابی اینترنتی است که با هزینه‌های بسیار کم‌تر از بازاریابی سنتی و فیزیکی، می‌توانید به فروش برسید.

 • هدف‌گیری مشتری

همانطور که در پرسونا مخاطب به این موضوع اشاره کردیم، شما با استفاده از تحلیل داده و بررسی رفتار مشتری و پرسونا مخاطب می‌توانید مشتریان را دسته‌بندی کنید و برای هر دسته‌بندی بازاریابی خاصی را به اجرا برسانید.

آموزش بازاریابی اینترنتی رایگان

انواع بازاریابی دیجیتال

 • بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو

سئو یا بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو به مهارتی گفته می‌شود که ما با فعالیت‌هایی که در درون و بیرون از سایت خود انجام می‌دهیم، رتبه‌های بالای گوگل را دریافت می‌کنیم، در نتیجه یک بازاریابی موتور جستجو انجام داده‌ایم و احتمال فروش را افزایش داده‌ایم.

 • بازاریابی وابسته (Affiliate Marketing)
بازاریابی وابسته یا افیلیت مارکتینگ به روشی گفته می‌شود که کاربران یا سایت‌هایی به جز سایت شما برای محصول‌تان مشتری می‌فرستند و از فروش محصولاتی که از طریق بازاریابی آن‌ها به فروش رفته‌اند پورسانت دریافت می‌کنند.
 • تبلیغات

بازاریابی تبلیغاتی در فضای آنلاین روش‌های متنوعی دارد، از جمله این روش‌ها تبلیغات بنری و تبلیغات کلیکی (PPC) است که سایت یا محصول شما در سایت‌های مختلف و پر بازدید تبلیغات می‌شود.

 • ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی از طریق ایمیل اگر درست و حرفه‌ای انجام شود می‌تواند مشتریان زیادی را به سمت‌وسوی سایتتان بکشاند.

 • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

این مورد از نامش مشخص است، بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام،‌ توییتر،‌ فیسبوک و… که با تولید محتوا و بلاگری حرفه‌ای، مشتریان را جذب می‌کنید.

 • بازاریابی داخلی

این نوع بازاریابی به محتوایی می‌گویند که شما در سایت خود به رایگان منتشر می‌کنید تا بتوانید اعتماد مخاطب را جذب کنید و محصولات را به فروش برسانید.

آموزش بازاریابی اینترنتی به این موارد ختم نمی‌شود، بازاریابی انواع و روش‌ها و مزیت‌های بیشتری را دارد اما به‌صورت کلی با این موارد توضیح داده می‌شود.

بازاریابی آنلاین را جدی بگیرید و در کسب‌‌وکار خود از آن استفاده کنید. بازاریابی کلیدی است برای فروش فوق‌العاده در فضایی کاملا آنلاین.